Erotické masáže Praha

Zatoužili jste prožít neopakovatelné pocity rozkoše a nadpozemské slasti? Pobýváte zrovna sami v Praze a nemáte, s kým byste strávili romantické chvilky plné něhy anebo toužíte proniknout do tajů nové dimenze, lépe poznat své tělo, zjistit, co se Vám líbí a dostat se do extáze? Potom není nic lepšího, než vyzkoušet naše erotické masáže Praha, jež Vás zaručeně dostanou do varu.

Dopřejte si to nejlepší

Záleží pouze na Vás, zda si vychutnáte půlhodinou masáž penisu, nebo si naopak dopřejete tříhodinový zážitek plný slasti, po němž se budete cítit jako znovuzrozeni. Můžete se však spolehnout, že tento neobyčejný způsob relaxace, na který hned tak nezapomenete, bude stát rozhodně za to. Navíc, kromě klasických erotických masáží, naše slečny rády vyjdou vstříc Vašim speciálním přáním. Můžete si tak vychutnat třeba:

footjob
masáž prostaty
horkou koupel
Tenga egg
lapdance
čtyřruční masáž

Nebojte se, užít si chvilku rozkoše, která bude patřit jen Vám, máte na ni plné právo. Erotické masáže v Praze, jsou opravdovým zážitkem, kterému se nic nevyrovná. A pokud stále ještě váháte, zda nás navštívit, nezapomeňte, že čas strávený v luxusním salónu Prague Lolitas přináší řadu výhod:

zbavíte se nahromaděného stresu
vychutnáte si pocit jedinečnosti
zlepšíte své sebevědomí
uděláte něco pro své zdraví
zažijete neopakovatelnou rozkoš
vzrušíte se na maximum
posílíte své libido

Romantický pobyt v našem chrámu rozkoše navíc proběhne zcela podle Vašich představ, a začne to již výběrem dívky. Záleží jen na Vás, zda všemu necháte volný průběh, nebo si naopak masérku sami zvolíte.

Ušijte si erotickou masáž na míru

Můžete se však spolehnout, že naše dívky – jež pochází z různých koutů světa – Vám pořádně zamotají hlavu. Sníte o příjemné chvilce s vnadnou blondýnkou, se kterou si erotickou masáž užijete naplno? Nyní máte tu možnost. Nebo si naopak chcete vychutnat horkou koupel a sklenku šampaňského s tajemnou tmavovláskou? Žádný problém! Je jen na Vás, jakou

z našich profesionálních masérek si zvolíte.

Vámi vybraná dívka může být po celou dobu masáže nahá, oblečená do krajkového spodního prádla či třeba v podvazcích nebo pláštěnce. Fantazii se meze nekladou, právě naopak. Rozhodně se tedy nebojte říci, co přesně byste si přál, naše příjemné masérky Vám rády vyjdou vstříc a splní i Vaše nejtajnější přání.

Smyslné zážitky určené všem

Nejste spokojena se svým milostným životem, partner Vás nedokáže dostatečně uspokojit, nebo žijete sama, a máte chuť dopřát si to, na co máte plné právo? Náš salon není určen jen mužům, ale i něžnému pohlaví, a erotické masáže pro ženy dnes rozhodně nejsou žádné tabu, právě naopak. Naše VIP služby jsou určeny všem moderním dívkám, jež si chtějí užít chvilky něhy v náručích opáleného krasavce či sličné masérky, jež přesně ví, kam šáhnout, aby je přivedla na vrchol. Proto neváhejte, a určitě nás navštivte.

Pamatujete si ještě na Vaše první intimní zážitky, a pocity, které je provázely? Máte doma čerstvě plnoletého potomka, a chcete, aby jeho vstup do světa dospělých a hlavně do světa lásky, byl co nejsnazší? Potom vězte, že není lepší dárek k osmnáctinám než poukaz na erotickou masáž pro mladé. Může to sice působit trochu zvláštně, ale uvidíte, že Vaše dítě tento dárek skutečně ocení.

Již v dávných dobách byly běžné rituály, při kterých starší a zkušené ženy, zasvěcovaly mladé muže, i dívky, do tajů lásky a rozkoše. Mnoho mladíků dnes touží po tom, být uvedeni do intimního života zralou ženou, jež jim předá své znalosti, a ukáže, jak být neodolatelným milencem. To samé platí pro i pro něžné pohlaví. Dopřejte svému dítěti zasvěcení do intimního života, se zkušenou masérkou, kterou si samo vybere. Uvidíte, že této investice nebudete nikdy litovat.

Na vrchol blaha s Prague Lolitas

Každá z našich dívek je jiná, a proto se můžete spolehnout, že erotické masáže Praha nejsou jen pouhým stereotypem, jež probíhá podle zaběhnutého scénáře, právě naopak. Každá intimní masáž je zcela jedinečná a neopakovatelná zároveň, což poznáte již po Vašem příchodu do salonu.

Nejprve budete uvítáni příjemnou masérkou, kterou jste si zvolili, s níž se následně odeberete do koupelny. Zde budete mít dostatek času na horkou sprchu, která Vás dokonale zbaví případné nervozity. Jakmile se dostatečně uvolníte, přesunete se na lehátko, kde se Vás již ujmou hbité masérčiny prstíky. Nejprve si vychutnáte klasickou relaxační masáž, při které poslední zbytky studu či nervozity opadnou. Následně se dívka zaměří na intenzivní masáž penisu, jež může být završena slastným vyvrcholením.

Ani poté, však smyslný zážitek nekončí. Dívka je s Vámi až do úplného závěru erotické masáže. Budete-li chtít, ráda se na chvíli přivine, nebo si lehne vedle Vás. Nakonec spolu zamíříte zpět do koupelny, kde si užijete ještě poslední chvilky slasti při společné sprše. Uvidíte však, že pocity klidu a svěžesti Vás budou provázet ještě dlouho po intimní masáži v našem salonu.

Dopřejte si smyslný i zdraví prospěšný zážitek prostřednictvím erotických masáží

Nedostává se Vám doma od Vaší partnerky takové péče, jakou byste si přáli? Máte chuť zažít neopakovatelné chvilky vzrušení a rozkoše, ale také chcete udělat něco pro své zdraví? Nejste spokojeni se svým dosavadním sexuálním životem a přejete si změnu? Potom neváhejte a vyzkoušejte naše erotické masáže Praha. Nejen, že objevíte mnoho nového a dosud nepoznaného, ale také příjemným způsobem zlepšíte svou kondici.

Erotické masáže prague lolitas
masáž penisu

Kvalitní masáž penisu zbaví předčasné ejakulace

Jedním z častých problémů, kterým trpí řada mužů, je nadměrná vzrušivost. Patříte-li mezi ně, sami dobře víte, o jak velkou nepříjemnost se jedná. Nespokojená partnerka na jedné straně, stud a neschopnost něco změnit na straně druhé, to je přímo vražedná kombinace. Možností, jak oddálit ejakulaci, je sice mnoho, avšak ne každá z nich je natolik účinná, aby mělo cenu ji zkoušet. Mnoho mužů se také často obrací na svého lékaře nebo řeší tento problém různými přírodními preparáty, které však obvykle znamenají jen zbytečné utrácení peněz.

My však pro Vás máme elegantní a zároveň velmi příjemné řešení, a to v podobě našich erotických masáží penisu. Přestaňte nakupovat zbytečné množství různých pilulek, jež Vám stejně nepomohou, a raději si dopřejte chvíle pohody v Prague Lolitas s našimi milými dívkami, jež Vás rády naučí různé tantrické cviky na oddálení ejakulace. Uvidíte, že během několika návštěv, se Vás milostný život radikálně změní, a Vaše partnerka získá toho nejlepšího milence pod sluncem.

Neopakovatelné vzrušení zajistí pevnou erekci

Trpíte-li opačným nešvarem v podobě problémů s erekcí, určitě vyzkoušejte naše čím dál více oblíbené japonské nuru masáže. Uvidíte, že poté, co si Vás vezme do parády některá z našich zkušených masérek, se Vaše chlouba během chvilky zaručeně postaví do pozoru. Díky skvělému nuru gelu, jež funguje jako přirozený lubrikant, bude Vaše erekce pevná, a vezmete-li k nám s sebou také partnerku, můžete celou erotickou masáž zakončit příjemným splynutím Vašich těl.

japonská nuru masáž
masáže prostaty

Kvalitní masáž prostaty zlepší zdraví

Naše erotické masáže penisu však nejsou vhodné jen pro ty, kdo trpí předčasnou ejakulací, nebo poruchami erekce. Řada mužů také podvědomě touží po stimulaci předstojné žlázy, jež je nejen velmi příjemná, ale také zdraví prospěšná. Většina z nich však naráží na nepochopení u své partnerky, která jim tuto službu odmítá poskytnout. To však neplatí o našich masérkách, jež mají pochopení pro každé přání, a s láskou Vám masáž prostaty dopřejí.

Máte-li naopak zájem lépe poznat sebe sama, a vychutnat si úplně jiné a dosud neznámé pocity, můžete vyzkoušet tantra masáž s našimi milými průvodci. Při tomto smyslném zážitku, jehož cílem není dosáhnout okamžitého vzrušení, se naučíte, jak přijímat i předávat energii, zjistíte, jak správně uspokojit svého partnera, a také se dopracujete správným dýcháním až k celotělovému orgasmu.

Toužíte dopřát si chvilky rozkoše ve společnosti krásných dívek, a zároveň udělat něco pro své zdraví? Potom neváhejte a navštivte nás. Zaručeně nebudete litovat.

Trápí Vás předčasná ejakulace? Zkuste erotickou masáž penisu, zaručeně nebudete litovat

Chtěli byste Vaší nejdražší dopřát plnohodnotný milostný zážitek, ale pokaždé, když se spolu pustíte do erotických hrátek, skončíte mnohem dříve, než vlastně začnete? Potom vězte, že tímto problémem netrpí pouze Vaše sebevědomí, ale především partnerka. Nechcete-li, aby se začala poohlížet po štěstí jinde, musíte na oddálení ejakulace začít urychleně pracovat, třeba pomocí erotických masáží, jež jsou nejen velmi příjemné, ale především účinné.

Problémy s ejakulací trápí mnoho mužů, bez ohledu na jejich věk. Jedná se o krajně nepříjemnou situaci, jež je většinou trapná oběma partnerům, a velmi vážně narušuje jejich milostný vztah. Zatímco muž trpí kvůli předčasné ejakulaci výčitky, způsobené především vědomím, že svou milenku nedokáže dostatečně uspokojit, jeho drahá polovička se zase může domnívat, že její partner při sexu myslí pouze na sebe, na dosažení své rozkoše, a o její blaho se již nezajímá.

erotická masáž penisu
párová masáž

Neplýtvejte penězi za neúčinné pilulky…

Mnoho zamilovaných párů se předčasnou ejakulaci snaží řešit různými způsoby. Velká část mužů volí například různé přírodní preparáty, jenže jejich účinnost je často velmi sporná, a tak jen zbytečně vyhazují peníze, a v některých případech i nevědomky riskují zdraví. Řada párů zkouší doma různé techniky na oddálení ejakulace, které jsou sice vhodné, ale pokud ani jeden z milenců nemá dostatek zkušeností, často se nedokáží pohnout z místa, a hádky i nespokojenost ve vztahu narůstají.

… raději zkuste tantrické masáže penisu

Pokud se i Vy snažíte najít nejlepší způsob, jak oddálit ejakulaci vězte, že značně ponižující návštěvy lékařů, i nákup různých přírodních preparátů, jež „zaručeně“ pomohou, jsou zcela zbytečné. Mnohem lepší investicí, než shánění pilulek, je pravidelná návštěva tantrických masáží v našem VIP salonu Prague Lolitas. Uvidíte, že naše milé a trpělivé masérky Vás pomocí speciálních tantrických cviků rychle naučí, jak oddálit ejakulaci naprosto bez potíží.

Do našeho luxusního salonu však nemusíte v žádném případě chodit sami, právě naopak. Neváhejte s sebou vzít i Vaši drahou polovičku. Naše dívky ji během partnerské erotické masáže ukáží, jakým způsobem Vás má stimulovat, aby vyvrcholení co nejvíce oddálila, a sex si co nejvíce užila. Uvidíte sami, že během několika návštěv našeho studia se z Vás stane nejlepší milenec pod sluncem a do té doby natolik proklínané problémy s ejakulací budou již dávnou minulostí, na kterou si díky návštěvám našich erotických masáží ani nevzpomenete.

Erotické masáže pro páry Praha

Toužíte po zlepšení milostného života se svou partnerkou? Milování s Vaším přítelem se v posledních měsících změnilo v naprostou nudu, a Vy nevíte, jak znovu zažehnout plamen, který mezi Vámi dvěma plál na počátcích vztahu, anebo jen oba rádi experimentujete a máte chuť vyzkoušet něco nového? Potom vězte, že párové erotické masáže Praha, jsou pro Vás tím pravým.

Klasická partnerská erotická masáž vychází z prvků tantry, jež se soustředí na uvolnění svalstva a následné rozvedení energie po celém těle, až do konečků všech prstů. Během hodinky či dvou, které u nás se svým protějškem strávíte, si dokonale odpočinete a zpět domů budete oba odcházet naprosto uvolnění a svěží.

Erotické masáže pro páry přináší řadu výhod

Uvidíte, že velmi brzy si relax a pohodu, kterých si v našem salonu užijete do sytosti, tak zamilujete, že návštěvy našeho chrámu rozkoše se pro Vás stanou pravidelným rituálem, během kterého navíc:

poznáte dokonale svého partnera
zlepšíte svůj milostný život
naučíte se dosáhnout společného vyvrcholení
oživíte vztah
vyzkoušíte nové věci

Po několika návštěvách sami poznáte, že Váš vztah se změnil o 180 stupňů, nebojíte se opět experimentovat a zkoušet nové věci, a partnerský sex již zdaleka není taková nuda, jako dřív.

Erotické masáže pro páry Praha
intimní masáž

Rozjeďte svůj milostný život naplno

Jste oba velmi mladí a nezkušení, poznali jste se teprve nedávno, a ani jeden jste doposud neměli možnost okusit krásu společného milování, anebo Vaše poprvé nedopadlo zcela podle Vašich představ? Potom neváhejte a svěřte se do péče našich zkušených masérek, jež Vám pomohou proniknout do tajů milostného života, ukáží Vám vše, co budete potřebovat, a rády se s Vámi podělí o své zkušenosti.

Až se budete oba cítit dostatečně vzrušení a připravení, nic Vám nebrání převzít otěže a zakončit intimní masáž vášnivým a nespoutaným sexem přímo v našem salonu.

Je libo jednu masérku… nebo raději dvě?

Pouze na Vás záleží, zda si erotickou masáž v Praze užijete pouze s jednou slečnou, jež se bude věnovat Vám oběma, zvolíte si dvě společnice, anebo masérku na chvíli zastoupíte a převezmete otěže. Stejně tak si můžete vybírat z pestré směsice dívek, podle toho, která se Vám oběma bude líbit.

Chystáte se právě objednat do našeho salonu, ale přemýšlíte, zda postačí pouze krátký relax, nebo bude lepší vyzkoušet dvouhodinovou erotickou masáž pro páry? V tom případě vězte, že u nás čas běží jako o závod, a byla by určitě škoda muset přerušit Váš pobyt v našem chrámu rozkoší v nejlepším.

Vyberte si proto masáž minimálně v délce jedné hodiny, ovšem spolehněte se, že brzy si našich služeb tak zamilujete, že tento čas Vám rychle přestane stačit, a příště budete chtít v našich luxusních prostorech zůstat mnohem déle…

erotické masáže
erotické masáže

Erotická masáž pro páry krok za krokem

Po příchodu budete uvítáni vybranou dívkou či masérskou dvojicí, se kterou se odeberete do koupelny, kde si společně užijete uklidňující horkou lázeň. Poznáte sami, že voda z Vás rychle smyje stud či nervozitu. Poté bude následovat uvolňující masáž celého těla, včetně masáže intimních partií, při které budete sdílet své pocity společně.

Záleží pouze na vás, zda se budete svádět smyslnými pohledy a špitáním zamilovaných slůvek, nebo naopak zavřete oči, a celý milostný zážitek si vychutnáte opravdu plnými doušky. Stejně tak je jen na Vás, jaký způsob zakončení erotické masáže si vyberete. Budete-li chtít, můžete být laskáním intimních partií oba přivedeni na vrchol blaha, nebo se naopak ve vhodné chvíli masérka vzdálí a Vy tento nádherný rituál zakončíte milostným splynutím se svým partnerem.

Chcete dosáhnout mnohonásobného zlepšení Vašeho sexuálního života a poznat nové dimenze rozkoše? Potom naše smyslné masáže pro páry v Praze neváhejte navštívit.

Tantrická masáž Praha

Chcete si dopřát báječný relax, během kterého zapomenete na všechny starosti všedních dnů, a budete vnímat jen sami sebe a své myšlenky? Máte chuť vyzkoušet něco nového a jedinečného zároveň, a přitom se naučit pracovat se svou energií a předávat ji dál? Potom neváhejte a zamiřte do našeho chrámu rozkoší, kde si tantrické masáže, v podání našich profesionálních masérek, vychutnáte opravdu všemi smysly.

Co je tantrická masáž

Jedinečný soubor technik, ze kterých tantra masáž vychází, v sobě spojuje, na rozdíl od běžných erotických masáží, nejen sexuální, ale především duchovní prvky. Každý, kdo této škole inspirované východní filosofií podlehne, se tak naučí přijímat vzrušení jiným způsobem, než je normálně běžné, zjistí, jak s ním pracovat, a předávat ho dál.

Moderní doba klade na každého z nás velké nároky. Stres a nervozita se staly běžnou součástí našeho života, což se negativně odráží v partnerských vztazích a při milostném aktu. Není proto divu, že tantrické masáže se stávají stále více oblíbenými a doporučovanými. Nejde totiž jen o romantický zážitek s nádechem exotiky. Budete-li navštěvovat naše studio pravidelně, zjistíte, že si s sebou domů neodnášíte jen příjemné pocity, ale Vaše mysl je naprosto klidná a uvolněná, a Váš život mnohem šťastnější než kdy dřív.

erotické masáže
Pohodový relax

Pohodový relax s pozornými masérkami

Láká Vás tento smyslný zážitek natolik, že již nechcete čekat ani minutu? Nemusíte, avšak nezapomeňte si vybrat tu nejlepší masérkou, která se Vám stane dokonalou průvodkyní do světa tantry. Důvěra je při tantrické masáži velmi důležitá, jinak by nedošlo k uvolnění Vaší mysli. Všechny naše slečny jsou trpělivé a zkušené, zvolte tedy tu, v jejíž společnosti se budete cítit naprosto fantasticky.

Chcete-li zažít opravdovou exotiku, a přenést se při tantrické masáži penisu až do orientálního prostředí daleké Indie, vyzkoušejte některou z našich asijských krásek, jejichž um a šikovné prstíky během tohoto krásného výletu zajisté oceníte. Asiatky jsou již od mládí vedeny k tomu, aby dokázaly potěšit každého muže, a přivést ho do extáze. Vychutnejte si tedy cestu za rozkoší právě v jejich společnosti. Uvidíte, že nebudete litovat.

6 benefitů tantra masáží

Pokud stále zvažujete, zda do našeho tantrického chrámu za novými dimenzemi zamířit, nezapomeňte, že:

posílíte imunitní systém
zlepšíte své sebevědomí
naučíte se pracovat s energií
zažijete celotělový orgasmus
vychutnáte si kvalitnější spánek
minimalizujete riziko rakoviny prostaty

Nezapomeňte také, že k nám můžete přijít nejen sami, ale i se svou drahou polovičkou, užít si smyslné tantrické masáže pro páry, které navíc pomohou najít Vašemu vztahu nový nádech a zaručeně zlepší Váš intimní i partnerský život.

erotické masáže
erotické masáže

Smyslné masáže pro ženy

Cestu do našeho salónu však nemají otevřenou jen muži, ale také příslušnice něžného pohlaví, jež si mohou vychutnat láskyplnou péči, jíž se jim během tantrické masáže dělohy a pochvy dostane. Pokud se Vám od Vašeho partnera nedostává takové pozornosti, jakou byste si přála, neváhejte se u nás zastavit, a vychutnat si to, na co máte plné právo. Anebo, ještě lépe přijďte i s Vaším přítelem, a my ho během několika návštěv u nás změníme v dokonalého milence.

Tantra masáž a její průběh

Poté, co zavítáte do našeho tantrického centra, budete nejprve přivítáni Vaší masérkou, jež jste si zvolili. Ještě, než se vydáte objevovat sami sebe, vychutnáte si se slečnou šálek čaje, dozvíte se, jak tantrická masáž Praha probíhá, a dostanete také dostatek prostoru na vše, co Vás bude zajímat. Jakmile se budete cítit připraveni, odeberete se spolu do koupelny, kde si užijete luxusní koupel ve vodě plné pěny a vonných květů.

Horká lázeň Vás dokonale uklidní, veškerý stres bude rázem pryč, a vy se již nebudete moci dočkat toho, co bude následovat. Zazvoníte na masérku, jež Vás otře do sucha a zabalí do šátku zvaného sarong. Nejprve se spolu přivítáte tantrickým pozdravem, a poté již zavřete oči, a přestanete myslet na vše kolem sebe. Brzy zjistíte, že šátek je pryč a vy stojíte před masérkou tak, jak Vás příroda stvořila, ale očekávaná nervozita se nedostaví, naopak.

erotické masáže
smyslné masáže prague lolitas

Když se nesplnitelný sen stane skutečností

Erotická masáž začne nejprve na zádech. Budete hlazeni pštrosími pírky, drážděni kostkami ledu, a stimulováni lávovými kameny. Pakliže se nebojíte, můžete vyzkoušet i tantra masáže s prvky BDSM, během kterých Vás masérka sváže či pokape horkým voskem, ovšem jen do té míry, aby vše bylo příjemné a vzrušující. Nicméně, rychle poznáte, že hranice mezi bolestí a rozkoší je velmi tenká, a tento druh erotické masáže si zamilujete.

Po otočce na záda si vychutnáte příjemnou stimulaci lingamu, jež může být doplněna také o léčebnou masáž prostaty. Vzrušení v místnosti postupně nabývá na síle, ale Vaše hravá masérka oddaluje vyvrcholení do té míry, že přestáváte vnímat a propadáte se do světa snů. Brzy sami pochopíte, proč je tantra úplně jiná, než běžná erotická masáž penisu. Pocity štěstí, blaha a příjemné teplo se rozlijí po celém Vašem těle, až po konečky prstů a Vy s uspokojením zjistíte, že Vás neopouští ani poté, co se vydáte z našeho salonu zpět do všedního dne.

Máte pokušení vyzkoušet něco zcela jedinečného, něco, čemu se běžná masáž nemůže vyrovnat? Zamiřte do našeho studia a užijte si smyslnou tantru ještě dnes

Přemýšlíte, čím okořenit svůj milostný život? Zkuste netradiční nuru masáž, nebudete litovat

Vzrušující, naprosto jedinečná, a zároveň velice lákavá, přesně taková je oblíbená japonská nuru masáž, jež přitahuje stále více milovníků asijských žen a smyslných zážitků s nádechem exotiky. Vzrušující stimulace v podání tělo na tělo, krásné masérky, a přívětivé prostředí, to přesně je důvod, proč si právě tuto erotickou masáž dopřává v našem VIP salonu Prague Lolitas stále více požitkářů. Přidáte se k nim?

Japonská nuru masáž patří mezi léty prověřené sexuální techniky, tvořící pomyslný přelom mezi klasickou stimulací intimních orgánů a milováním. Na rozdíl od běžných erotických masáží stoupá při tomto milostném požitku vzrušení opravdu na maximum, a to především díky oblíbené technice tělo na tělo, při které Vás masérka laská nejen pomocí rukou, ale především svými bujnými vnady a kulatým zadečkem.

smyslné masáže prague lolitas
Smyslná masáž s nádechem exotiky

Smyslná masáž s nádechem exotiky

Podobně, jako slavná tantra, mají i nuru masáže domov na Dálném východě, konkrétně v Říši vycházejícího slunce, a není divu. Zdejší šikmooké krásky byly již od mládí vedeny k tomu, aby se uměly o svého muže náležitě postarat, a pro odvážné Samuraje, neustále lačnící po krvi, byla příjemná body to body masáž nejen vítaným zpestřením, ale i skvělým způsobem, jak načerpat energii pro následující boj. Té se v podobě příjemného relaxu dostane také Vám, pokud tuto japonskou masáž vyzkoušíte.

„Kdo klouže, ten jede,“ říká jedno známé české přísloví, a o japonské masáži to platí dvojnásob. Co by to koneckonců bylo za zážitek, bez příjemně chladivého, a zároveň skvěle mazlavého nuru gelu, který nejen krásně klouže, ale navíc působí blahodárně na Vaši pokožku, která díky němu zůstane příjemně svěží. Máte-li zájem tuto erotickou masáž vyzkoušet, jistě oceníte také jeho praktické vlastnosti. Jedná se o kvalitní lubrikant, který je však vodou dobře omyvatelný, a tak si buďte jisti, že po příchodu domů Vaše drahá polovička nic nepozná.

Nezapomenutelný zážitek i dokonalý relax

Body to body masáž si samozřejmě můžete vyzkoušet i doma, se svou přítelkyní, ale brzy zjistíte, že se zážitkem, který si odnesete ze speciálního nuru masážního salonu, kterým naše VIP studio Prague Lolitas bezesporu je, se to nedá v žádném případě srovnávat. Krásné dívky, luxusní, voňavé a vždy příjemné prostředí i trpělivý a chápavý přístup, jsou hlavním důvodem, proč si erotické nuru masáže u nás vychutnáte nepopsatelně lépe, než kdekoliv jinde.

A co navíc, pokud se vypravíte na erotickou masáž se svou drahou polovičkou, neodnesete si domů jen příjemné zážitky, ale budete-li chtít, můžete si užít milostné splynutí Vašich těl v našich luxusních prostorech. A vězte, že za takovýto romantický zážitek, který si s sebou domů odnesete, Vám bude Vaše milovaná vděčná až do konce života.

smyslné masáže prague lolitas