Interiér

Naše milé a krásné asijské dívky poskytují tantrické erotické masáže, které jsou určeny nejen mužům, ale i ženám. Je naším úkolem i přáním, aby se všichni příchozí cítili u nás výborně a odcházeli tělesně i duševně vzpruženi a posíleni. Tomu je uzpůsoben interiér našeho studia, které budiž vítanou osvěžující oázou uprostřed úmorné šedi všednodennosti.

Naše pokojíky jsou vybaveny funkčním nábytkem ve světlých barvách, kterým sekundují syté tóny dalších doplňků. Bílá nevinná něžnost kontrastuje s vyzývavou červení ve stylu asijských květů. Zážitek z erotické masáže je umocněn tlumenou relaxační hudbou, účinek zintenzivněn příhodným osvětlením, vůní svíček a šikovně umístěným zrcadlem. Pohodová atmosféra erotické masáže je doplněna praktickými položkami (erotické prádlo, šátky, sárongy, ručníky, osušky, polštářky), ale i dráždivějšími rekvizitami, pro zpestření a příjemnou stimulaci.

Samozřejmostí je dokonalá čistota, bezvadné povlečení a pravidelný úklid. Soukromí, pořádek, moderní koupelna, nevšední zrelaxování, uvolněné uspokojení s exotickou masérkou, prostě erotické masáže, jak mají být.

V našem studiu s našimi dívkami se budete cítit natolik skvěle, že svoji rozkoš už napříště svěříte pouze nám.

3D prohlídka studia